adidas Euro16 Sala 5X5

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v HiPi.sk

• Žiaden nekvalitný materiál,úžasná trajektória,vzdušná lopta,ktorá letí smerom,akým ju kopnete
    • Veľkosť

Hľadala som kvalitnú a spoľahlivú stránku,našla som Hipi.sk,kde mali všetko.Úžasná doprava,skvelé ceny,milí a spoľahlivý personál.Určite si športové potreby a doplnky budem objednávať a vyhľadávať na tejto stránke.Určite však na nasledujúcu objednávku budem dávať pozor,ako zadávam adresu,pretože som sa trošku pomýlila a zadala zle,no vďaka milému a spoľahlivému personálu mi objednávka prišla včas,nepoškodená a som skutočné nadšená,že takéto stránky sú.
    Ďakujem

Produkt nemá žiadne parametre.

Futbalová halová lopta Adidas EURO 2016 Sala 5x5 je replikou oficiálnej lopty určenej pre EURO 2016. Lopta bola nazvaná "Beau Jeu", čo doslovne znamená "krásna hra". Je vyrobená z termoplastického polyuretánu, ktorý zaručuje vysokú kvalitu a výnimočnú trvanlivosť. Farby lopty odkazujú na národné farby Francúzska ako hostiteľa EURO 2016. Je certifikovaná asociáciou FIFA čo sa týka obvodu, hmotnosti, parametrov odrazu a absorpcie vody. Je určená pre tréning alebo pre víkendový "Futbal" v hale.

Technický popis: tréningová lopta na halový futbal 32 strojovo zošitých panelov certifikovaná asociáciou FIFA

• materiál: 100% termoplastický polyuretán, kaučuk (duša)
  • veľkosť: 4
  • hmotnosť: 410 g